SSS

İstediğiniz tasarımı SATIN AL işlemi yaparak GÜVENLE satın alabilirsiniz. İsterseniz Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda HAVALE/EFT yöntemi ile de sipariş verebilirsiniz.

Güvenliğimiz 256 Bit SSL güvenliği ile korunmaktadır. Bunun haricinde IYZICO kredi kartı ödeme platformu ile güvenli ödeme (3D) sayfasından gönül rahatlığı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Siparişinizi verdikten sonra ödemeniz onaylanır onaylanmaz, müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçerek, gerekli bilgi ve dokümanları talep edeceklerdir. Tasarım ekibimiz sizlerden gelen bilgi ve dokümanları kullanarak siparişinizi DEMO olarak onayınıza sunacaktır. Siz onay vermeden gerçek ortama aktarılmaz.

Ürün lisansını satın almadığınız taktirde tüm değişiklikler tasarım ekibimiz tarafından yapılır. Siz ONAY vermeden gerçek ortama aktarılmaz. Tasarım ekibimizle whatsapp, destek, iletişim ya da mail ortamından anlık olarak haberleşebilirsiniz.

Her Web sitesi için ayrı panelimiz bulunmaktadır. Sınırsız e-mail, sınırsız dosya, sınırsız veri barındırma yerimiz vardır. Ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.